Zabi – marka, którą warto znać

Czy dokonując zakupowych wyborów, warto kierować się tym, jakiej marki jest proponowany produkt? Być może nie powinna to być pierwsza przesłanka, na której będziemy polegać – ale na pewno stanie się ważnym argumentem popierającym dany wybór, jeśli znamy już tę konkretną firmę, znając jej inne wyroby. Wysoka jakość użytych tworzyw, profesjonalne wykonanie – takie czynniki składają się na sukces każdego przedsięwzięcia produkcyjnego, dlatego mając do czynienia z marką o wyrobionej renomie, można niekiedy zdać się na słynną nazwę.

Zabi – brand z południowej Polski

Koła, zestawy kołowe, niezbędne części i akcesoria do kół, rolki sporządzane z tworzywa i metalu, a także wózki i akcesoria do konstruowania bram przesuwnych – tak w największym skrócie można opisać asortyment firmy Zabi. W tutejszej ofercie mogą śmiało szukać zaopatrzenia osoby odpowiedzialne za stan urządzeń transportowych i wózków magazynowych albo każdy, kto potrzebuje części wymiennych do nowoczesnych bram.

Ten brand zabiega o uwagę potencjalnych klientów już od ponad 30 lat – w tym czasie zdobył zarówno cenne doświadczenie, jak i spore grono wiernych klientów. A wszystko zaczęło się od jednej osoby, świadczącej na początku lat 90. XX wieku usługi ślusarskie. Po nieco ponad dekadzie nieduża działalność gospodarcza została przekształcona w przedsiębiorstwo – spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Rozszerzając spektrum pracy, zaczęto brać pod uwagę coraz więcej możliwości – zaczęto produkcję kolejnych typów przedmiotów, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kolejnych rzesz klientów. Dodając do asortymentu kolejne kategorie, jednocześnie wdrażano ulepszenia do już realizowanych ofert.

Żeby rozwój takiej firmy był możliwy, trzeba nieustannie trzymać rękę na pulsie, pilnując nowinek technologicznych – takich, dzięki którym produkcja może zostać usprawniona, a tworzone części zyskają na jakości i skuteczności działania. Właśnie dlatego tak ważne jest ciągle unowocześnianie parku maszynowego. Produkcja kół, kółek, rolek, wózków i wielu innych elementów marki Zabi odbywa się w Czańcu i Oświęcimiu. Stąd produkty trafiają już do wielu zakątków całego kraju, a nawet poza jego granice. Firma założyła już regionalne oddziały w Niemczech, Czechach, Słowacji i na Litwie – a stamtąd możliwa jest już ekspansja do różnych części Europy. Sukcesy są mierzone wynikami sprzedaży – ale również rosnącą kolekcją certyfikatów i nagród, jakie firma otrzymała na przestrzeni wielu ostatnich lat. Zabi dba o swoje dobre imię, dbając o zadowolenie swoich klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *